وقتی دیرباز هم کتلت میخورد و هم سوسک

سریال تلویزیونی نابرده رنج در حالی با استقبال چشمگیر مخاطبان و علاقه‌مندان به برنامه های سیما مواجه شده است که این سریال حاشیه های بسیار جالبی را با خود داشته است.

"مینا جعفرزاده" (خانم جان) که در این سریال نقش مادر "کامبیز دیرباز" ( اسد پنبه) را بازی می‌کند در خاطره‌ای از این سریال در برنامه گلخانه می‌گوید: در یکی از سکانس‌ها دور سفره غذا نشسته بودیم که ناگهان یک سوسک آمد و از روی تمام غذا که کتلت بود رد شد.

وی می‌افزاید: من و سایر بازیگران از کتلت نخوردیم. اما آقای دیرباز که متوجه این قضیه شده بود در فیلمبرداری باز از آن کتلت‌ها ‌خورد. چند بار هم مجبور شدیم این صحنه را بگیریم به او می گفتم خوب لااقل نان بخور ولی باز به خوردن کتلت‌ها ادامه می‌داد.

از دیگر حاشیه‌های این سریال زخمی شدن کامبیز دیرباز و ترکش خوردن او در سکانس‌های جنگ بوده است.

/ 1 نظر / 10 بازدید
سارینا

سلام عزيزم اگر بازديد پايين خود خسته شديد به ما بگوييد تا بازديد شما را تا يک هفته به 1500 نفر در روز برسانيم که اين کار باعث افزايش چشمگير کاربران شما و افزايش رتبه شما در گوگل و الکسا ميشود. .. با عضو شدن در سايت ميتونين بازديد سايت خودتون رو منفجر کنين به يکبار امتحان کنيد .مديريت سايت طلارنک سارينا جون [قلب][بوسه] راستی تا یادم نرفته جایزه ثبت نام در سایت وی پی ان یکماهه رایگان!!!