واکنش فرج الله سلحشور به بازداشت لاله اسکندری در برج میلاد

 

فرج‌الله سلحشور با بیان اینکه سینماگران نسبت به نیروی انتظامی هجمه هایی داشته اند، اظهار داشت: بعد از ۳۳سال نیروی انتظامی وظیفه اش را به درستی در مقابله با بدحجابی انجام داده که بنده دستشان را می بوسم.

فرج‌الله سلحشور تهیه‌کننده و کارگردان سینما و تلویزیون ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت :اگر سینماگردرست وظیفه اش را درمورد مردم و جامعه عمل کند و به ارزش های جامعه احترام بگذارد این مسائل پیش نمی آید.

وی افزود: متاسفانه اگر سینماگر به حیا و حجاب که طبیعتا وظیفه اش هم هست تاکنون عمل نکرده ، الان با وارد عمل شدن نیروی انتظامی باید رعایت کند.
سلحشور ادامه داد: من دست نیروی انتظامی را می بوسم که جلوی بدحجابی در جامعه را می گیرد.

کارگردان یوسف پیامبر(ع) درادامه افزود :‌سینماگر باید بداند که دراین مملکتی که زندگی می کند، انقلاب شده است و این مملکت چادری ها ؛‌حزب اللهی ها ؛‌خانواده شهدا ؛فاطمه زهرا(س)؛‌عاشورا و کربلا است ؛‌اینجا مملکت هالیود ؛‌کن و اسکار نیست ؛‌اینجا کشور صاحب الزمان است ؛‌اینجا کشور اسرائیل و امریکا نیست.

وی درپایان گفت‌:‌خوشحالم از اینکه برای اولین بار نیروی انتظامی جلوی بدحجابی را می گیرد و به وظیفه خوبش عمل میکند.

/ 2 نظر / 6 بازدید
عاطفه

مرگ بر بدحجاب

شهروند

آقای سلحشور اگر مملکت تون، مملکت بی حجابی و بدحجابی و به قول خودتو آمریکا و اسرائیل نیست،ممکلت اختلاس،هرج و مرج، بی بند و باری، دزدی،پارتی بازی نیست،پس دم از ممکلت امام زمان نزن، برو هیکلتو آب بکش.