مشکلات‌ احتمالی‌ تیر ماهی ها و راه حل آنها

هرکسی ویژگیها و خصوصیات منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا برآورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شود

 

 مشکل ‌: شما زودرنج‌ و آسیب ‌پذیر هستید و گاهی‌ اوقات‌ چنان‌ احساس‌ وابستگی ‌عاطفی‌ پیدا میکنید و متحمل‌ آسیب‌های‌ سخت‌ و تحقیر شدن‌های‌ موهوم‌ و غیرواقعی‌ میشوید.این‌ حالت‌ میتواند شرایط شدیداً نگران‌ کننده و‌ تشویش ‌برانگیزی‌ را برایتان‌ ایجاد کند که‌ حتی‌ با همسرتان‌ نیز دچار مشکل‌ شوید.

 

راه‌ حل ‌: مطمئن‌ باشید که‌ آن‌ عشق‌ و علاقه‌ای‌ را که‌ ابراز میدارید، آن‌ چیزی‌ نیست ‌که‌ نیاز دارید تا از شما حمایت‌ شود به‌ همین‌ دلیل‌ نباید به‌ دیگران‌ وابسته‌ شده‌ و درحقیقت‌ به‌ آنها بچسبید.بهتر است‌ به‌ دنبال‌ کاری‌ باشید تا سرتان‌ گرم‌ شده‌ و بر این ‌حالت‌ منفی‌ غلبه‌ کنید و لازم‌ است‌ که‌ تنها به‌ خودتان‌ متکی‌ باشید و به‌ جنبه‌های ‌مثبت‌ شخصیت‌تان‌ بچسبید.

 

مشکل ‌: یکی‌ از بزرگترین‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ شما بیش‌ از حد خودبین بودن‌ است ‌که‌ گاهی‌ اوقات‌ باعث‌ میشود از درک‌ آنچه‌ دیگران‌ در حال‌ انجامش‌ هستند، عاجز بمانید و گاهی‌ اوقات‌ اگر یکی‌ از اعضای‌ خانواده‌ تان‌ موفق‌تر از شما باشد، احساس‌ درماندگی‌ میکنید.

راه‌ حل‌: باید حداکثر سعی‌ و تلاش‌ خود را به‌ کار ببندید تا این‌ احساس‌ را در خودتان‌ سرکوب‌ کرده‌ و از موفقیت‌ دیگران‌ خوشحال‌ شوید.هنگامی‌ که‌ موفق‌ به ‌انجام‌ این‌ کار شوید، رفته‌ رفته‌ عادت‌ میکنید از شادی‌ و موفقیت‌ آنها به‌ وجد آمده‌ و حتی‌ خوشحال‌تر از خود آنها شوید.

 

مشکل ‌: هنگامی‌ که‌ به‌ شما دستور دهند، به‌ شدت‌ عصبانی‌ و ناراحت‌ میشوید و این ‌ناتوانی‌ در شما، منجر به‌ یک‌ مشکل‌ بزرگ‌ میشود.این‌ حالت‌ خیلی‌ خطرناک‌ است‌، چون‌ به‌ همین‌ دلیل‌ فرصت‌های‌ خوب‌ زندگیتان‌ را از دست‌ میدهید و خانواده ‌تان‌ تحت‌ تأثیر قرار میگیرند چون‌ در انجام‌ بسیاری‌ از مشاغل‌ ناتوان‌ میمانید.

 

راه‌ حل‌: بهتر است‌ یک‌ گوش‌تان‌ در باشد و دیگری‌ دروازه‌ و لازم‌ است‌ که‌ به‌ اطرافتان ‌بیشتر دقت‌ کنید تا متوجه‌ شوید که‌ همکارانتان‌ چگونه‌ با رئیس‌ کنار می‌آیند و دستور می‌گیرند.اگر سکوت‌ اختیار کنید و از دستورات‌ پیروی‌ نمایید، خیلی‌ زود درمیابید که‌ میتوانید ارتباطاتتان‌ را گسترده‌ کرده‌ و با همه‌ دوست‌ باشید.

 

مشکل ‌: شما از کوچکترین‌ مسایل‌ بهانه‌ میگیرید، که‌ همین‌ باعث‌ میشود دوستانتان ‌از شما آزرده‌ خاطر شوند گاهی‌ اوقات‌ از کاه‌، کوهی‌ میسازید و سر هیچ،‌ دعوا راه‌ می‌اندازید و به‌ طور قطع، تعلل‌ و امروز و فردا کردن‌، خانواده‌ و دوستان‌ را رنجیده‌ خاطر میسازد.

 

راه‌ حل ‌: سعی‌ کنید در زندگی‌ هدف‌ مشخصی‌ را دنبال‌ کنید و نگرانی‌های‌ بیهوده‌ را فراموش‌ نمایید.در این‌ صورت‌ اطرافیان‌ از حضور شما بیشتر لذت‌ می‌برند و خودتان‌ نیز پی‌ می‌برید که‌ جریان‌ در زندگی،‌ با ملایمت‌ و آرامی‌ طی‌ میشود.

/ 0 نظر / 32 بازدید