آشنایی با فروتل

 فروتل مخفف « فروشگاه تلفنی » می باشد.
فروتل از 3 رکن اصلی « فروشنده - شبکه فروش فروتل - خریدار » تشکیل شده است. آرم فروتل نشاندهنده این سه بخش می باشد که سه نفر دستهایشان را بر روی شانه های همدیگر گذاشته اند و حلقه ی اتحادی را تشکیل داده اند.
فروتل سیستم پیشرفته و جامع تبلیغات، بازاریابی و فروش می باشد، این شبکه بسیار گسترده در سراسر ایران از ده ها هزار بازاریاب و سایت اینترنتی و وبلاگ و ترکیب انواع روشهای تبلیغات و بازاریابی سنتی و مدرن تشکیل شده است. کلیه کالاها و خدمات مجاز از طریق این سیستم به صورت گسترده قابل فروش است.

شبکه فروش فروتل به کمک ده ها هزار همکار فروتل، با تمام امکانات و انواع روشهای بازاریابی و تبلیغات به افزایش فروش فروشنده و خرید آسان، ارزان و راحت برای خریدار با مدیریت متمرکز فروتل سرویس دهی می کند.

آیـــا می دانید! فـــروتـــل ...

 

خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل سرویس دهنده بـــرتر جشــــــنواره فروش اینترنتی ایران است
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل 8 بار تســویه حساب در ماه و تسویه حـساب درخواستی دارد
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل دامین و سایت مستقل فروشـــگاهــی رایـــگان هدیه می دهد
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل سیستم اختصاصی تبلیغاتی به هر فــروشنده هدیـــه می دهد
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل تایید تلفنی داشته و کمترین برگـشتی ســـفارشـات را در دارد
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل نـــسل جدید سیستم فروش از طریق پست را ارائه کرده است
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل هزینه های فروشنده ها در فــــروتل نصــــف سایر شـرکتهاست
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! فروتل دو روش پـــرداخت در محل و آنلایـــــن در خــرید را ارائه می دهد
خرید و فروش اینترنتی و پستی آیا می دانید! ظرف یـــک ساعــــت می توانید فروش پستی با فروتل را شروع نمایید
خرید و فروش اینترنتی و پستی فروتل مجری خرید فروش اینترنتی با همکاری پست، بانکهاو سیستمهای تبلیغاتی

عضویت در سیستم همکاری و کسب درآمد از فروتل برای تمامی افراد در ایران و سراسر جهان آزاد است و هر فردی با هر مقدار دانش و توانائی می تواند از سایت فروتل درآمد بسیار مناسبی کسب کند.در سیستم کسب درآمد از فروتل شما به ازای بازاریابی و تبلیغات برای کالاهای مجازی که در این سیستم وجود دارد، درآمد خواهید داشت همچنین در زمینه جذب فروشنده و یا همکاری های تبلیغاتی گسترده تر می توانید با ما همکاری دائمی داشته باشید و به مرور و با همکاری مداوم و حرفه ای شدن در این کار ماهانه درآمد مناسبی خواهید داشت و می توانید این کار را به عنوان یک شغل پردرآمد حتی در منزل برای خود در نظر بگیرید که زمان زیادی هم از وقت شما را نمی گیرد.

         چطور می توانید از فروتل درآمد داشته باشید ؟!!

دو روش کسب درآمد از طریق فروتل:

 1. روش اول) تبلیغ و فروش مستقیم محصولات فروتل و گرفتن پورسانت از هر فروش در فضای اینترنت
      مراحل :
  عضویت در سیستم کسب درآمد فروتل
  مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل کاربریتان
  خرید محصولات فروتل توسط مشتریان از طریق لینک متعلق به شما که در پنل کاربریان قرار دارد
  واریز پورسانت به حساب بانکی شما دو بار در ماه (کلیه تراکنش ها و خریدهای مشتریان که از طریق لینک شما انجام گرفته باشد در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

 2. روش دوم) درآمد از طریق جذب فروشنده و استفاده از مشوقها و پاداشهای فروتل

روشهای فوق به صورت کلی بیان گردید و برای اطلاع از جزئیات بایستی عضو سیستم شده و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

روشهایی که شما می توانید از هر کدام از آنها به تنهایی و یا با هم برای تبلیغات و بازاریابی و کسب درآمد استفاده نمائید به شرح زیر است :
تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه کمک می کنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی که ابداع کنید و ما هم در پیشرفت کارتان به شما کمک می کنیم.

نکات مهم در تکمیل فرم ثیت نام در سیستم کسب درآمد:

1) شماره حساب بانکی شما حتماً سیبای ملی یا سپهر صادرات باشد و در صورت امکان شماره 14 رقمی کارت را نیز برای واریز کارت به کارت وارد نمائید. اگر کارت سیبا یا سپهر ندارید لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائید تا واریزیها برای شما سریعتر انجام گیرد.
2) پس از پایان عضویت ، حساب شما بلافاصله فعال می شود و ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود، لطفاً قسمت Bulk ایمیل خود را نیز ملاحظه کنید چون احتمال دارد ایمیل فعال سازی به این قسمت برود.
3) پس از اتمام عضویت شما می توانید وارد پنل خود شده و کسب درآمد خود را آغاز نمائید.

حالا که همه چیز را در مورد " فروتل " به صورت شفاف یاد گرفتید اگه دوست دارید عضو " فروتل " بشید با استفاده از لینک زیر ثبت نام کنید..به امید موفقیت

http://www.nameresan.ir/ads-reg.php?moarref=26510

و همین طور فروشندگان محترم اگه می خوان با استفاده از فروتل که گسترده ترین شبکه فروش در کشور ست و با همکاری اداره پست کار میکند؛ کالاهای خود را به فروش برسانند از طریق لینک زیر ثبت نام کنند...با تشکر

#L5>
http://www.nameresan.ir/Marketing.php?wid=26510&Bname=%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82+%D8%AF%D9%88%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1#L5

/ 4 نظر / 27 بازدید
هلن

جالب بود و زیبا....استفاده کردم

نیاز

مفید بود

matin

********************$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

فاطمه

عالی بود لایییییییکککککککککککککک[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]