مسی پدر می شود

لیونل مسی ، ستاره جوان باشگاه بارسلونا به زودی پدر خواهد شد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، آنتونیا روکوسو، نامزد مسی باردار است و در اواخر ماه سپتامبر و یا اوایل اکتبر، متولد خواهد شد ( در ابتدای ماه مهر). این بازیکن آرژانتینی به دوستان نزدیکش اعلام کرده که آنتونیا ، نامزد او که 4 سال است که با هم نامزد هستند باردار است و انتظار می رود تا در هفته های آتی این خبر را به صورت رسمی اعلام کند.

لیونل مسی بعد از سپری کردن فصلی پرفراز و نشیب و پشت سرگذاشتن روزهای سختی که با ناکامی بارسا در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا و ناکامی این تیم در دستیابی به جام قهرمانی لالیگا همراه بود، اکنون روزهای خوشی را سپری می کند و با فکر پدر شدنش خوش و خوشحال است.

مسی که بعد از بازی تیمش مقابل چلسی در روز سه شنبه از شدت ناراحتی گریه تلخی را سرداد، اکنون در جمع خانواده اش است و روزهای 4شنبه و پنجشنبه ، وقت آزاد خوبی بود تا این خبر را به دوستان نزدیکش اعلام کند.

Leo Messi celebrando con el FC Barcelona

این درحالی است که مدتی است که خبر باردادری نامزد مسی برسرزبانهاافتاده بود ولی کسی این خبر را تائید کرده بود. تنها چیزی که شاهدی براین قضیه بود، نحوه شادی پس از گل عجیب مسی بود. همه معتقد بودند که مسی می خواهد چیزی را با این شادی بگوید ولی ناکامی او در درخشش در بازیهای هفته های اخیر تیمش، باعث شد تا اعلام این خبر از سوی اسطوره آرژآنتینی به تعویق بیفتد.

گویا او در انتظار شادی خاصی برای گلهایش است. ولی در روزهای اخیر فرصت مناسب برای این کار دست نداده. چرا که مسی در سه بازی مهم و اخیر تیمش مقابل رئال و دوبازی با چلسی به گل نرسید.

طبق اعلام دوستان مسی، فرزند او و آنتونیا در اواخر سپتامبر و یا اوایل اکتبر به دنیا خواهد آمد.

/ 0 نظر / 20 بازدید